مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره خانواده خوب

مشاوره ازدواج و مشاوره پیش از ازدواج به شما کمک میکند بهترین انتخاب رو داشته باشید و بتوانید احساس رضایتمندی در رابطه ی خود احساس کنید مشاوره قبل از ازدواج به شما کمک میکند طلاق رو کمرنگ تر کند


صمیمیت در ازدواج: خوشبختی زناشویی و گشودگی برای زندگی


ازدواج به عنوان واحد زندگی همسران بر اساس حمایت متقابل متقابل همسران و بر اساس تولید مثل ، پذیرش و تربیت فرزندان است.

صمیمیت در ازدواج: خوشبختی همسر و گشودگی برای زندگی

عشق به همسر در عمل زناشویی نمود و تحقق می یابد

احساسات ، غرایز و عقل در حوزه جنسی همسر وقتی به بیان واقعی عشق و پیوند زناشویی تبدیل می شوند ، یعنی در درون یک پیوند عاشقانه وفادار و حل نشدنی که برای انتقال زندگی باز است ، به روشی انسانی و مطابق با عشق زناشویی رشد می کنند. ازدواج همچنین در رابطه با رابطه جنسی یک کار تربیتی واقعی انجام می دهد و آن را از هر گونه رهایی از شر آزاد می کند.


مشاوره ازدواج را جدی بگیرید


پیوند زناشویی عملی منحصراً مختص به ازدواج است و فقط به آن تعلق دارد. در آن ، همسران خود را به عنوان "یک گوشت" 1 بیان می کنند و یکدیگر را به عنوان زوج متاهل "می شناسند". در این عمل ، همسران کاملاً یکدیگر را می بخشند ، همانطور که در مراسم ازدواج خود تأیید کردند. آنها به این زبان یکدیگر را بیان می کنند: من شما را برای همیشه و با تمام وجود بی قید و شرط و صادقانه دوست دارم. من مصمم هستم که با شما یک خانواده داشته باشم.اتحاد جنسی عملی تسلیم است ، بنابراین عملی اختصاص یافته به ازدواج است. این پیش فرض قرارداد ازدواج قبلی و همچنین عزم واقعی برای بیان و تحقق بخشیدن با هر عمل زناشویی است که از طریق آن هر یک از همسران قبل از هر چیز به دنبال رفاه و رضایت همسر خود هستند.


2 بنابراین طبیعی و خوب است که همسران به یکدیگر روش های عاشقانه ای بدهند که باعث اتحاد آنها و خوشحالی آنها شود زیرا می توانند با هم باشند. این ابرازهای صمیمی عشق می توانند بسیار متنوع باشند. آنها هدیه ای از جانب خدا و همسر هستند. تنها دلایل بسیار سنگین می توانند زن و شوهر را وادار کنند که از پیوند زناشویی صرف نظر کنند.


اتحادیه جسمی نه تنها بیان شگفت انگیز عشق و وحدت همسران است ، بلکه باعث ایجاد فرزندان در خانواده نیز می شود. "پیوند زناشویی زن و مرد از نظر جسمی سخاوت و باروری خالق را تقلید می کند." 3 بنابراین این چیزی زیبا و مقدس است. اتحاد همسران فضایی است که در آن زندگی خلاق خدا در انتقال زندگی کار می کند و بنابراین باید نشانه محبت خداوند باشد.


بنابراین: «آن اعمالی که زن و شوهر از طریق آنها عمیقا و به وضوح یکی می شوند دارای کرامت اخلاقی هستند. هنگامی که انسانی انجام شود ، آنها مالکیت متقابل را که از طریق آن همسران از طریق شادی و سپاس از یکدیگر غنی می کنند ، ابراز و تعمیق می کنند. " 4 عمل زناشویی نه تنها از نظر اخلاقی خوب است ، بلکه مقدس و منبع تقدیس است. برای متاهلین ، وقتی با عشق هدایت می شوند. 5 این امر مستقیماً از آموزه های مربوط به ازدواج بعنوان مسیر تقدس ناشی می شود. در این زمینه ، St. ژوزماریا: «آنچه خداوند از آنها انتظار دارد این است كه آنها به یكدیگر احترام بگذارند ، به یكدیگر وفادار باشند ، حساس ، طبیعی و ملاحظه كنند. و من اضافه می کنم که برخورد زناشویی در صورتی واقعی باشد که نشانه عشق واقعی باشد و بنابراین در برابر خواست کودک باز بماند.


مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره خانواده خوبعمل زناشویی اگر واقعاً عمل زناشویی همسران به معنای کامل باشد ، واقعاً خوب است ، یعنی اگر بیانگر هدیه دادن متقابل باشد ، که شامل عناصر اساسی زیر است: گشودگی نسبت به پدر بودن یا مادری ، احترام به شخص شریک زندگی و کنترل غرایز خود ، به طوری که فرد اجازه ندهد خود را اسیر خواسته های خود کند ، بلکه آزادی لازم را حفظ کند تا بتواند خود را به دیگری بدهد. این یکی از دلایل پاکدامنی یکی از عناصر لازم برای اصالت عشق زناشویی است.


منبع


/ 0 نظر / 10 بازدید